Svarbu!

VU studentams ir darbuotojams teikiamas Office 365 programų/paslaugų paketas skiriasi, todėl prašome atkreipti dėmesį į žemiau esančius aprašymus ir komentarus.

Jungtis  prie office365.vu.lt reikia su VU el. pašto adresu

Office 365 studentams

 • talpios pašto dėžutės: kiekvienas vartotojas gauna 100 GB dydžio paštui
 • 5 TB asmeninės debesies saugyklą
 • mobiliųjų įrenginių palaikymas ir sinchronizacija: paslauga galima naudotis gerokai patogiau nei iki šiol, nes programa suderinta su visomis populiariausiomis naršyklėmis, skirtingais išmaniaisiais įrenginiais, t. y. ja galima naudotis tiek asmeniniame kompiuteryje, tiek planšetėje ar išmaniajame telefone;
 • lengvesnis bendradarbiavimas: leidžia dirbti su dokumentais ir kitu turiniu iš bet kokio kompiuterio, bet kokioje vietoje, bendrinami kalendoriai ir kontaktai, t. y. kiekvienas gali naudotis „Office Online“ paslaugos („Word“, „PowerPoint“, „Excel“ ir „OneNote“) privalumais.


ATKREIPIAME DĖMESĮ, KAD visiškai įdiegtu „Office“ galėsite naudotis ir asmeniniuose kompiuteriuose, „Mac“ kompiuteriuose, „Windows“ planšetiniuose kompiuteriuose, „iPad®“ ir „Android™“ planšetiniuose kompiuteriuose bei daugelyje mobiliųjų įrenginių.

Kiekvienas studentas gali įdiegti „Office“ 5 asmeniniuose arba „Mac“ kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose („Windows“, „iPad“ ir „Android“) ir telefonuose. Užsiregistravę savo „Office 365“ pagrindiniame puslapyje matysite mygtuką Diegti „Office“.


Daugiau informacijos apie naudojimąsi teikiamomis paslaugomis galima rasti:


Office 365 darbuotojams

 • Prisijungimo adresas: office365.vu.lt
 • Darbuotojams el. paštas pasiekiamas tik exchange.vu.lt, Office 365 Outlook programa naudotis negalėsite.
 • 5 TB asmeninės debesies saugyklą
 • Kompiuteryje diegiamos Office 365 paketo programų licencijos (Otlook, Word, Excel, PowerPoint) darbuotojai neturi, todėl asmeniniuose kompiuteriuose gali diegti tik universitetines Office 2016/2019 licencijas. Dėl šių programų diegimo paketų gavimo ir diegimo kompiuteriuose prašome kreiptis į savo padalinio licencijų administratorių arba kompiuterinių darbo vietų administratorių. Taip pat nepamirškite, jog periodiniam Office aktyvavimui ne VU tinkle (namuose) reikės naudoti VU VPN.


Office 365 Exchange el. paštas alumnams

Alumnai gali gauti naują nemokamą el.pašto adresą  vardenis.pavardenis@alumni.vu.lt .  Prieiga prie alumni el.pašto outlook.office365.com , dėžutės dydis 50 GB.

Jei norite naudotis alumni el.paštu:

 • Tapkite alumni nariu,  užsiregistruokite tinklalapyje http://alumni.vu.lt
 • Užsisakykite el. paštą, pasirinkę meniu punktą Paskyra -> Mano duomenys, ties Alumni.el.p. paspauskite mygtuką „Užsakyti“. Nurodytu el.paštu bus atsiųsti prisijungimo duomenys
 • No labels