Kūrimas

El. pašto konferencijos kuriamos pateikus  prašymą DVS AVILYS  - Naujas vidaus doc. - Prašymas ITPC dėl el. pašto konferencijos sukūrimo, naikinimo ar administratoriaus keitimo. Prašymą teikia skiriamas konferencinio el.pašto adreso administratorius

Gavus prašymą ir su el. pašto konferencijos administratoriumi suderinus el. pašto konferencijos adresą, konferencija sukuriama per 3 darbo dienas ir apie tai administratorius informuojamas el. paštu.

Kuriant konferenciją, administratoriaus el. pašto adresas yra automatiškai įtraukiamas į el. pašto konferencijos dalyvių sąrašą. Administratorius gali pašalinti savo el. pašto adresą iš dalyvių sąrašo.

Jei prašyme nurodytas naudojimo terminas, tai praėjus šiam terminui, el. pašto konferencijos naikinamos be atskiro įspėjimo.

Administratoriaus keitimas

Pasikeitus el. pašto konferencijos administratoriui, užpildykite  prašymą DVS AVILYS  - Naujas vidaus doc. - Prašymas ITPC dėl el. pašto konferencijos sukūrimo, naikinimo ar administratoriaus keitimo. Prašymą teikia skiriamas konferencinio el.pašto adreso administratorius

Gavus paraišką dėl el. pašto konferencijos administratoriaus keitimo, el. pašto konferencijų sistemos administratorius per 3 darbo dienas pakeičia el. pašto konferencijos administratorių bei jo slaptažodį. Pakeistas slaptažodis naujam el. pašto konferencijos administratoriui išsiunčiamas automatiškai el. paštu.

Naikinimas

Jei neterminuota el. pašto konferencija yra nenaudojama ir turi būti panaikinta, užpildykite prašymą DVS AVILYS  - Naujas vidaus doc. - Prašymas ITPC dėl el. pašto konferencijos sukūrimo, naikinimo ar administratoriaus keitimo.

Praėjus nustatytam terminui, terminuotos el. pašto konferencijos naikinamos be atskiro įspėjimo.

Kilus klausimams prašome skambinti tel. +370 5 236 6213 (vietinis 6213) arba rašyti el. paštu pagalba@itpc.vu.lt.