Sužinoti, kokias VU el. pašto konferencijas administruojate ar moderuojate, galite prisijungęs adresu www.ml.vu.lt.

El. pašto konferencijų dalyvių sąrašų tvarkymas

El. pašto konferencijų dalyvių sąrašus tvarko konferencijos administratorius.

El. pašto konferencijos administratorius, turėdamas administratoriaus slaptažodį, dalyvių sąrašus gali tvarkyti prisijungęs prie konferencijos administravimo tinklalapio, kurio adresas yra ml.padalinys.vu.lt (čia padalinys yra padalinio santrumpa, naudojama VU el. pašto adresuose, pvz., ef, ff, mif ir t.t.).

Norėdami peržiūrėti dalyvių sąrašą, paspauskite Dalyvių sąrašo tvarkymas, Dalyvių sąrašas.

Norėdami papildyti dalyvių sąrašą, paspauskite Dalyvių sąrašo tvarkymas, Dalyvių įtraukimas, įveskite po vieną el. pašto adresą į kiekvieną eilutę, paspauskite mygtuką "Išsaugoti pakeitimus".

Dalyvius pašalinti galima dviem būdais:

  1. paspauskite Dalyvių sąrašo tvarkymas, Dalyvių sąrašas, ties šalinamais dalyviais pažymėkite Šalinti, paspauskite mygtuką "Išsaugoti pakeitimus";
  2. paspauskite Dalyvių sąrašo tvarkymas, Dalyvių šalinimas, įveskite po vieną el. pašto adresą į kiekvieną eilutę, paspauskite mygtuką "Išsaugoti pakeitimus".

Moderavimas

Priklausomai nuo el. pašto konferencijos dalyvių skaičiaus ir poreikio, konferecijas galima padaryti dalinai arba pilnai moderuojamomis.

Į dalinai moderuojamas konferencijas jų dalyvių siunčiami el. laiškai yra nemoderuojami, o ne dalyvių laiškai, siunčiami į šias konferencijas - moderuojami.

Pilnai moderuojamose konferencijose moderuojami ir dalyvių ir ne dalyvių siunčiami el. laiškai.

Moderuojami el. laiškai pristatomi el. pašto konferencijų dalyviams tik po moderatoriaus (prižiūrėtojo) patvirtinimo. Jei moderatorius atmeta el. laišką, laiškas nepristatomas el. pašto konferencijos dalyviams, o laiško siuntėjas yra apie tai informuojamas.

El. pašto konferencijas gali moderuoti konferencijos administratorius arba administratoriaus paskirtas moderatorius. Už į šias konferencijas pristatytus laiškus atsako el. pašto konferencijos administratorius.