I. El. pašto duomenų keitimas VU studentams ir darbuotojams


VU el. pašto adresų ir slaptažodžių keitimas atliekamas per VU E. tapatybių valdymo sistemą adresu id.vu.lt.

Jei anksčiau sistemoje nesiregistravote, tai reikėtų padaryti.

Neregistruoti naudotojai negali pasikeisti senų ir pamirštų slaptažodžių, kurie galioja visose užsakytose el. paslaugose, atnaujinti el. pašto adresų.

Darbuotojai savo tabelio numerį gali sužinoti padalinio administracijoje, o studentai savo studijų knygelių numerių - padalinio administracijoje iš paskirto studijų kuratoriaus.


Kiekvienas VU bendruomenės narys turi savo unikalų identifikatorių (eiD), su kuriuo jungiasi  prie VU informacinių sistemų visomis savo rolėmis.

Pastabos!

  • Ne visos senesnės klientinės el. pašto programos atpažįsta, kada laikas keisti seną slaptažodį. Jei Outlook Express ar kita programa po ~3 mėnesių meta pranešimą dėl klaidingo slaptažodžio, nors anksčiau jis veikė, greičiausiai atėjo laikas jį pakeisti.
  • Jei pasikeitėte el. pašto adresą ir naudojate klientinę el. pašto programą, nepamirškite joje nurodyti savo naujo adreso.


Pagalba ir kontaktai

Visais neaiškiais VU el. pašto duomenų keitimo klausimais galite kreiptis nurodytais kontaktais.


II. El. pašto duomenų keitimas kitų institucijų darbuotojams


Ne VU kamieninių padalinių darbuotojai ir studentai el. pašto slaptažodžius įprastu būdu gali pasikeisti adresu svid.vu.lt

Jei pamiršote slaptažodį, prisijungimo vardą, norite pakeisti el. pašto adresą ar iškilo kitų nesklandumų, prašome kreiptis į savo institucijos kompiuterių tinklo administratorių.