Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Susikūrus virtualią darbo vietą galima ją sukonfigūruoti su 3.1.3 veikloje sudiegta Failų dėtuve arba analogišku produktu. Konfigūravimui prireiks failų sinchronizacijos kliento, atsiunčiamo iš programinės įrangos gamintojo puslapio:


1. Instaliuojamas darbalaukio integracijos klientas:


2.  Pasileidus programai suvedamas serverio adresas "cloud.vu.lt":


3. Programai užklausus duoti prieigą spaudžiamas mygtukas "Grant access", tada - "Prisijungti" ir pasirenkama norima švietimo įstaiga:


Pastaba -
Failų dėtuvei neišmetant lango su "Grant access", bet klausiant klasikinio prisijungimo vardo ir slaptažodžio, nustatymuose reikės juos susigeneruoti. Tam einama į Nustatymai → Saugumas ir paspaudžiamas mygtukas "Sukurti naują programėlės slaptažodį", kuris sugeneruoja prisijungimo vardo bei slaptažodžio porą Failų dėtuvės darbalaukio integracijos klientui:


Svarbu! Sugeneruotas slaptažodis yra rodomas tik tol, kol nėra perkrautas slaptažodžio generavimo puslapis. Vėliau peržiūrėti slaptažodį nėra galimybės, galima tik susigeneruoti kitą.


Paspaudus "Next" suvedamas 1 žingsnyje sugeneruotas prisijungimo vardas bei slaptažodis:


4. Pasirenkama, kokius aplankus sinchronizuoti ir spaudžiama "Connect" (nustatymus galima palikti pagal nutylėjimą):


5. Spaudžiama "Finish". Apačioje, įrankių juostoje atsiradęs žalias ženklas indikuoja, kad viskas sukonfigūruota teisingai:

  • No labels