Susikūrus virtualią darbo vietą galima ją sukonfigūruoti su 3.1.3 veikloje sudiegta Failų dėtuve arba analogišku produktu. Konfigūravimui prireiks failų sinchronizacijos kliento, atsiunčiamo iš programinės įrangos gamintojo puslapio:


1. Instaliuojamas darbalaukio integracijos klientas:


2.  Pasileidus programai suvedamas serverio adresas "cloud.vu.lt":


3. Programai užklausus duoti prieigą spaudžiamas mygtukas "Grant access", tada - "Prisijungti" ir pasirenkama norima švietimo įstaiga:


Pastaba -
Failų dėtuvei neišmetant lango su "Grant access", bet klausiant klasikinio prisijungimo vardo ir slaptažodžio, nustatymuose reikės juos susigeneruoti. Tam einama į Nustatymai → Saugumas ir paspaudžiamas mygtukas "Sukurti naują programėlės slaptažodį", kuris sugeneruoja prisijungimo vardo bei slaptažodžio porą Failų dėtuvės darbalaukio integracijos klientui:


Svarbu! Sugeneruotas slaptažodis yra rodomas tik tol, kol nėra perkrautas slaptažodžio generavimo puslapis. Vėliau peržiūrėti slaptažodį nėra galimybės, galima tik susigeneruoti kitą.


Paspaudus "Next" suvedamas 1 žingsnyje sugeneruotas prisijungimo vardas bei slaptažodis:


4. Pasirenkama, kokius aplankus sinchronizuoti ir spaudžiama "Connect" (nustatymus galima palikti pagal nutylėjimą):


5. Spaudžiama "Finish". Apačioje, įrankių juostoje atsiradęs žalias ženklas indikuoja, kad viskas sukonfigūruota teisingai:

  • No labels